Dlaczego warto oddac ubranie do krawca

Co John Molloy, Family Circle Magazine, 1980 roku oraz McCall za Wzorce mają wspólnego

magazyn Family Circle zbliżył Pati napisać artykuł o kurtkach szycia Blazer dla kobiet w roku 1980. W tym samym czasie, była projektowaniu innowacyjnego 8-godzinny Blazer, jej pierwszy wzorzec dla McCall jest. Książka Johna Molloy, w Dress for Success, opublikowane w 1975 roku, został na łowienie.

Powiedział, że jeśli kobiety chcą iść do przodu w świecie wielkich korporacji, musieli ubierać się jak mężczyźni. Oznaczało to, że nosi garnitury. Czas jest wszystkim. Nie było żadnych żakiety damskie w sklepach, więc kobiety brały ich zszycie. Odkryli wzór Palmer, które obiecują, aby szycie kurtkę łatwe przy użyciu nowego naprasowywanych interfacings. Wzór wystartował w sprzedaży. Jej wzór 20.000 sprzedanych egzemplarzy w pierwszym tygodniu, 40.000 drugim tygodniu 60.000 w trzecim tygodniu --- ponad 120.000 pierwszy miesiąc, a do końca roku milion egzemplarzy. (Dla porównania, średnia wzór w 1980 roku sprzedano 1500 egzemplarzy miesięcznie).

W tym roku obchodzi swoje 30. Palmer roku jako licencjobiorca The McCall Wzór Co., a jest ich # 1 licencjobiorca w roku 2010. Aby uczcić wprowadzenie McCall jest na jesień 2010 roku Nowy 8-godzinnego Blazer, 6172. Jej nowy wzór McCall jest jeszcze bardziej innowacyjne niż pierwszy. Koncentruje się ona na najnowszej techHology w kształtowaniu tkanin i dopasowanie dzisiejszym kobieca postać. Zmiana ta nie są linie na tkanki tworzą figurę łatwiejsze. Arkusz przewodnik jest bardzo kompletne i pełne porad w tym nie upaść dwukrotnie Welt kieszenie. Wyłożonej Kurtka jest w długości pasa, średnim i dłuższym "chłopakiem" długości płaszcza.

Palmer mówi: "Gdzie jest Malloy, kiedy go potrzebujemy?"

Od 1980 roku do chwili obecnej Pati zaprojektował i pisemne instrukcje dla ponad 100 wzorców dla McCall Wzór Co. przed, że przeznaczony dla Vogue. Jej 1980 "8-godzinny Blazer" dla McCall, że sprzedano milion egzemplarzy w ciągu roku została wyróżniona w (Fashion Institute of Technology) Założyć na wystawie w Nowym Jorku o nazwie "Sny na papierze."

Artykuł dzięki: