Ile kosztuja uslugi krawieckie

Ile kosztuja uslugi krawieckie

To smutne, ale to prawda.

To jest powód, dlaczego niektóre z osób cierpiących na napady paniki w końcu zamienił się pacjentów agorafobii.

Większość ludzi będzie próbował włączyć się do znalezienia sposobów, aby zatrzymać ataki paniki, ale to nie rozwiąże wstępną przyczynę.

Spójrzmy na 3 powody, dla których ataki paniki zawsze się w tym samym miejscu ponad dwukrotnie.

1., to początkowy wyzwalacz. Weźmy na przykład; masz zrobić coś, czego nie czujesz się pewnie w miejscu. To może być dowolnym miejscu, domu, biura, samochodu i innych miejscach.

To może być Twoja kuchnia, gdzie masz złamane szklankę, ale nie chcesz, aby inni o tym wiedzieli. Stwarza to powód do niepokoju zasadzić swoje ziarno w swoim umyśle.

2-ty, to jest twój strach, że opracowany po pierwszym ataku paniki w tym miejscu, za każdym razem, gdy wchodzę do kuchni, zarówno strach posiadania kolejnego ataku paniki i strachu, że ktoś dowie się, że złamałeś kieliszek zacznie rosnąć w Twojej głowie.

3., to jest twój opór, jeśli nie czują się komfortowo z kuchni, spróbować go uniknąć. Im więcej się go uniknąć, tym bardziej jesteś narażony na to i stać się kolejnym strach.

Wszystkie te czynniki to fundament dla swoich ataków paniki. Do czasu, kiedy nie mają wyboru, aby wejść do kuchni, zmienić swój strach w poczucie, że przyciąga atak paniki się powtórzy.

Masz poczucie "O mój Boże, to nadchodzi ...", i że rozwijają się w innym pełnego ataku paniki wybuch.

Najlepszym sposobem, aby to powstrzymać? Stare ataki paniki prosto w jego oczy. Face the miejsce jako następne wyzwanie i znaleźć lekarstwo na stałe do niej.

Artykuł dzięki: