Szybcie garnituru u krawca

Szybcie garnituru u krawca

Natura podjęła miliony lat, aby stworzyć dramatyczne i spektakularne krajobrazy, że ta część Utah jest znana. Bez wątpienia, w południowej części Utah jest domem dla niektórych z kraju najbardziej uznanych i natychmiast najbardziej niezwykłych krajobrazów - w tym Bryce Canyon, Zion i Grand Staircase Parków Narodowych.

Im mniej zatłoczone - ale równie spektakularne - North Rim Wielkiego Kanionu jest również w niewielkiej odległości od hotelu. I nieco dalej są ogromne rezerwatu Indian Navajo i fantastyczny krajobraz Monument Valley - rozpoznawalny spośród dziesiątek filmów zachodnich.

Oprócz spektakularnych krajobrazów, kilka urocze małe miasteczka można znaleźć w tej części Utah. George, Hurricane i Cedar City sprawiają doskonałe podstawy do zwiedzania okolicy - oferuje wszystkie niezbędne udogodnienia dla gości, ale z uroczym małym miasteczku czuć.

Zajęcia na świeżym powietrzu są obfite w tej części Utah - częściowo ze względu na doskonały klimat przez cały rok, gdzie nawet w zimie temperatury unoszących się w latach 50-tych. Oprócz golfa, pieszych wędrówek, wędkowania i biwakowania, można również wziąć udział w sportach wodnych wszelkiego rodzaju - i oczywiście niektóre z najlepszych tras narciarskich w kraju.

Dla prawdziwie przygód, istnieje kilka różnych sposobów, aby zobaczyć Southern Utah w scenerii. Kilka firm oferuje wycieczki po okolicy jeepem lub ATV (all terrain vehicle) lub na prawdziwie innej perspektywy na jeden z najbardziej unikalnych krajobrazów na Ziemi - wziąć się do nieba w locie balonem.

Ludzie są przyciągane do tej części Utah odkąd Brigham Young i jego zwolennicy odkryli obszar w połowie 19 wieku. W ciągu ostatnich kilku lat, ta część Utah - szczególnie Washington County - rozpoczęła również przyciągnąć nowych mieszkańców i emerytów, a także turystów.

Jeśli planuje się przeprowadzić - obudowa jest obfite i niedrogie tutaj. Średni koszt domu około $ 180000 - i domów wahają się od starszych domach jednorodzinnego i mieszkania do nowych luksusowych rozwiązań. Rynek mieszkaniowy w Washington County i innych powiatów w południowym Utah został opisany jako "gorący" i właściwości tutaj wydają się doceniać wartości.

Więc spędzić trochę czasu w tej części Utah - Dixie, jak miejscowi nazywają go - a zrozumiesz, jak wiele zrobili inni, dlaczego stało się jednym z najszybciej rozwijających się obszarów w Stanach Zjednoczonych.

Odwiedź moją stronę Southern Utah nieruchomości na więcej informacji! Sam Dodd jest w pełnym wymiarze czasu / full service agent nieruchomości, który zapewnia darmowa wyszukiwarka nieruchomości Southern Utah z jego strony.

Artykuł dzięki: