Najpopularniejsze banki internetowe

Najpopularniejsze banki internetowe

Oś czasu dla wykluczenia można wytłumaczyć w kilku prostych słowach; kiedy zaczynam się tyle w płatności hipotecznych, negatywne informacje idzie do raportu kredytowego zaraz po spóźniają tylko przez 30 dni, a pobyt w historii kredytowej przez siedem lat, po upływie 30 dni więcej, 60-dniowym opóźnieniem są zgłaszane, a następnie 90 , i tak dalej.

Powodem Wspominam o tym nie dlatego, że harmonogram wykluczenia mają nic wspólnego z pliku kredytowej, ale dlatego, że niektórzy ludzie uważają, że po prostu zacząć płacić swoje płatności hipotecznych na czas, po spóźnienie około trzech miesięcy, bez szkody zostały dokonane do rekordu kredytowej, która jest źle.

Oczywiście wykluczenia w pliku kredytowej wygląda o wiele gorzej niż kilka zaległych płatności hipotecznych, ale mimo to trwałe uszkodzenie zostało już zrobione.

Zawiadomienie wykluczenia

Jeśli nie dokonywać płatności na dwa lub trzy miesiące, a nawet nie odpowiedział na telefony od swojego banku, a następnie dostać zawiadomienie wykluczenia w mailu, w którym bank da ci 20 dni, w większości państw, by wymagać Rozprawa.

W tych 20 dni masz prawo żądać przesłuchania, które w większości przypadków będzie stracenia, a następnie w ciągu tygodnia lub dwóch, dom zostanie sprzedany na aukcji, a będziesz mieć 20 dni lub tak, aby wyjść domu. Oś czasu dla wykluczenia można podsumować tak proste.

Widziałem rodzin traci swoje domy w czterech lub pięciu miesięcy, po brakowało im pierwszej płatności hipotecznych. Dla innych rodzin harmonogram dla wykluczenia może być tak krótki, jak trzy miesiące. Że nie ma potrzeby tak się stało, ale niektórzy właściciele domów po prostu nie wiem lepiej.

Do czasu, kiedy otrzyma zawiadomienie wykluczenia, będziesz otrzymywać dziesiątki listów i ulotek w mailu od prawników, doradztwo Firmy serwisowe oraz agencje rządowe oferowania pomocy i przedłużyć swój harmonogram dla wykluczenia.

Artykuł dzięki: