Sklepy internetowe - czy warto kupowac

Sklepy internetowe - czy warto kupowac Wydaje się również, że Intuniv będzie działać źle dla ludzi z ADHD-PI a jego głównym efektem jest nadpobudliwość. W rzeczywistości jest to, że niektórzy lekarze odkryli, że Intuniv działa dobrze dla chorych na ADHD-PI.

Ponieważ niektórzy ludzie z ADHD mają również problemy z depresji i lęku, leki przeciwdepresyjne, takie jak trójpierścieniowe (Elavil, Norpramin, Tofranil), które działają na serotoniny i norepinefryny są czasem przepisywane. Istnieje wielu pacjentów, którzy zgłaszają ustąpienie objawów po ich nieuważnych są leczone związkami tricyklicznymi. SSRI, inhibitory selektywnego ponownego wychwytu serotoniny (Prozac, Paxil, Celexa) działają tylko na serotoninę i są czasami stosowane w połączeniu z czynnikami stymulującymi leczeniu ADHD-PI z depresją, ale może również pomóc nieuwagi.

Wszystkie z tych leków może powodować działania niepożądane. Te używki może spowodować utratę wagi, niepokój i problemy ze snem. Intuniv może powodować spadki ciśnienia krwi i senność, Strattera może powodować zaburzenia seksualne i ma podobnie jak ostrzeżenie dla pacjentów pediatrycznych dotyczące zwiększonego ryzyka pobudzenie, drażliwość i myśli samobójczych SSRI. Zwykle skutki uboczne leków są rzadkie, ale niewielkie lub, gdy nie są one jeszcze dyktuje, co leczenie może być stosowane.

Niektórzy badacze uważają, że raz mamy odwzorowane kwestie genetyczne związane z ADHD, będziemy w stanie dostosować poszczególne zabiegi dla każdego z ADHD. Jest to trudne zadanie, ponieważ działania neuroprzekaźników w mózgu są złożone i żaden z neuroprzekaźników pracować niezależnie. Różnorodność objawów ADHD są również powiązane i złożone.

Ze względu na indywidualne i niepowtarzalne objawem objawem ADHD, a różnice w występowaniu i tolerancji skutków ubocznych leków, leczenie ADHD-PI zawsze będzie w pewnym stopniu, proces indywidualnego prób i błędów.

Artykuł dzięki: