Uslugi internetowe operatorow komorkowych

Uslugi internetowe operatorow komorkowych Te dwa neuroprzekaźniki, które powodują główne objawy ADHD są dopamina i Adrenalina (noradrenalina). W bardzo prosty sposób stwierdzić, mała ilość dopaminy w mózgu powoduje nadpobudliwość i impulsywność. Niska ilość adrenaliny powoduje brak ostrości, ospałość i zmęczenie psychiczne. Serotonina, inny neuroprzekaźnik, jest wydzielany i zubożony w tandemie z dopaminy i adrenaliny . Niski poziom serotoniny uczynić nas rozdrażnienie, zmęczenie i depresję. Poziom krążących serotoniny jest związany z poziomów tych innych neurotransmiterów, i vice versa.

Wszystkie zabiegi w celu optymalizacji pracy ADHD funkcję neurotransmiterów w mózgu. Ritalin (Metylofenidat) rodzina działa poprzez zwiększanie zarówno dopaminy mózgu i adrenaliny. Adderall (amfetamina) rodzina działa poprzez zwiększenie adrenaliny i dopaminy w mózgu, ale to rodzina leków zwiększa dopaminę jedynie o około połowę mniej niż metylofenidat. Strattera (Atomoksetyna) działa poprzez zwiększenie noradrenaliny mózgu. Guanfacynę (Intuniv) reguluje przepływ i skuteczności receptorów neurotransmiterów w mózgu w ten sposób, że zmniejsza nadpobudliwość, polepsza pamięć roboczą oraz zmniejsza impulsywność i distractibility.

Więc co jest najlepszym lekiem na ADHD-PI? Niektórzy lekarze uważają, że rodzina Adderall działa lepiej niż rodzina Ritalin dla inattentives jako lek na skutki noradrenaliny są większe niż wpływ na dopaminę. Wszystkie stymulanty mogą dokonać pewnych inattentives niespokojny ale pacjenci ADHD-PI zdają się tolerować amfetaminy lepiej niż tolerować rodziny Ritalin.

Wydaje się, że za pomocą tego bardzo prosty zrozumienie biologii ADHD, które Strattera powinno działać jak najlepiej dla ADHD-PI. Rzeczywistość jest taka, że ??Strattera działa tylko dla niektórych pacjentów z ADHD-PI. Nie jesteśmy pewni, dlaczego tak się dzieje.
Artykuł dzięki: