Tworzenie strony internetowej z pomoca profesjonalistow

Tworzenie strony internetowej z pomoca profesjonalistow

Jest to stary program telewizyjny, który emitowany w 1960 roku o nazwie Hogan Bohaterowie. Sgt. Schultz (John Banner) był jednym z głównych bohaterów. Jego stała wykrzyknik w całej swojej kadencji na tej wystawie było: "Ja nic nie wiem!" Czy to, gdzie jesteś w odniesieniu do tego, jak kupić dom bez zaliczki? Jeśli tak, to wkrótce staną wykształcone.

Wierzcie lub nie, jeśli masz przyzwoity kredytu - a niekiedy nawet jeśli nie! - Masz alternatywy co do sposobu zakupu domu bez zaliczki. Spójrz na poniższe przykłady:

* VA Wykluczenie Loans - Co wyróżnia tych pożyczek jest to, że każdy może kupić VA wykluczeni domu bez pieniądza w dół. Można znaleźć foreclosures VA pośrednictwem lokalnych agencji ogłoszeniu nieruchomości, zazwyczaj członków Multiple Listing Service (MLS). Można także zrobić wyszukiwania w Internecie dla VA foreclosures domowych. Znajdziesz mnóstwo. VA sprzedaje własne przejętych domów. Jeżeli nie jesteś weteranem lub w służbie czynnej, jednak nie będzie w stanie uzyskać pożyczkę Wirginia. Zamiast tego, będziesz zobowiązany do uzyskania własnego finansowania konwencjonalnych lub FHA. Mimo to, nie jest wymagana zaliczka.

* Właściciel Finansowanie - właściciel zgadza się podpórka hipotecznych. Dotrzeć do uzgodnionej ceny z właścicielami nieruchomości. Prawnie wiążącego porozumienia został sporządzony, że zawiera wszystko, kredyt hipoteczny obejmowałoby miarę cenę, czas trwania kredytu, stopy procentowej i płatności kredytu. Właściciel nieruchomości akceptuje płatności od ciebie tak samo jak bank lub firma hipotecznych będzie dla tradycyjnego kredytu. Jesteś uważany właściciel domu, ponieważ twoje nazwisko znajduje się na tytuł / czynie, wraz z posiadaczem kredytu hipotecznego jako posiadacz zastawu.

* Załóżmy hipoteczny - Niektórzy właściciele mają bardzo trudny czas sprzedaje swoje domy z powodu kryzysu hipotecznego.
Artykuł dzięki: