Jak dzielimy uslugi internetowe

Jak dzielimy uslugi internetowe

Jako kupujący domu, większość sprzedawców reprezentujących agent nieruchomości będzie starał się przekonać, że nie ma sensu w negocjacjach. "Właściciel nie weźmie pod uwagę mniej niż pełną cenę wywoławczą" mogą powiedzieć. A większość kupujących domu usłyszeć i przyjąć to jest prawda, nawet jeśli zakup domu jest niemal powszechnie uważana za jedną z niewielu prawdziwie zbywalnych zakupów. Ale czy wiesz, ile pieniędzy naprawdę warto?

Podczas negocjowania pieniądze od ceny zakupu domu, nie można po prostu spojrzeć na ilość Taniej o wartości nominalnej. Innymi słowy, jeśli negocjować $ +10.000 od ceny domu, należy wziąć pod uwagę tę kwotę pieniędzy finansowane przez 15 lub 30 lat, wraz z odsetkami. Jeśli wziąć pod uwagę zainteresowanie, 10.000 $ to nagle staje się znacznie bardziej.

Pracowałem z kupującym, że do uzgodnienia $ 10.000 od ceny ich domu. negocjowane też, że sprzedający płaci $ +3.500 kosztów zamknięcia, ale mam zamiar zignorować to dla celów tego przykładu, ponieważ był out-of-pocket money kupujący zapisane i nie było finansowane. Kredyt Taki nabywca był 30-letniego kredytu o stałym oprocentowaniu na poziomie 7% odsetek. $ 10,000 zapisywane na 7% odsetek przez 30 lat był ponad $ 23.000 w rzeczywistych oszczędności!

Czy to nadal nie warto negocjacje? Wyobraź sobie, że można zaoszczędzić $ 20.000 lub $ +50.000 od ceny domu. Miałem kupujących zapisać znacznie więcej niż to. Wiedząc, jak negocjować ceny sprzedaży domu może sprawić, że więcej pieniędzy szybciej niż prawie wszystkich negocjacji angażować się w. Jest to po prostu kwestia poświęcenie czasu, aby nauczyć się kilku umiejętności negocjacyjne, a następnie je ćwiczyć przed zakupem domu.

Nie pozwól nikomu mówić cię z negocjacji, nawet jeśli nie powiedzieć, że nie ma sensu. Oznacza to, że o ile nie planujemy dać Ci $ +23.000, które zostały zapisane w miesięcznych ratach. Jeśli nic więcej, trzeba negocjować, więc sprzedawca czuje jakby wygrał. Jeśli płacisz cenę pytając, zakładają powinni prosić o więcej i dlatego nie czuję się jak oni, jak mogliby mieć. Większość sprzedających ceny nieruchomości wysokiej spodziewając się być negocjowane w dół. Nie ich zawieść i nie zakładać, że nie ma sensu do negocjacji.

Artykuł dzięki: