Jak zyskac znizke na uslugi

W ubiegłym miesiącu było kilka artykułów i dane o połączeniach internetowych wydane przez głównych portali nieruchomości pokazujące, że ruch internetowy na swoich stronach internetowych wzrosła o ponad 27% w stosunku do poprzedniego roku, a kilka z najpopularniejszych wyszukiwań na ich stronie internetowej były na wynajem własnego, dzierżawy opcji zakupu dzierżawy i innych form finansowania właściciela. Niestety dla kupujących, którzy szukają tego typu twórczych możliwości zakupu nie wszyscy sprzedawcy oferują swoje właściwości na sprzedaż na leasing opcja, najmu-sprzedaży, finansowania właściciela rent-to-own lub z. Nawet niektóre sprzedawców, że rzeczywiście rozważa akceptując ofertę sprzedać swój dom za pomocą jednego z tych strategii nie wymieniając, że jako możliwość przy sprzedaży swoich nieruchomości na sprzedaż i wielu agentów do obrotu są albo decyduje się zignorować ten ogromny rynek kupujących lub są wie, że istnieją te twórcze możliwości.

Tak więc, w jaki sposób kupujący, który jest zainteresowany kupnem w opcji leasingu, leasingu lub finansowania właściciela zapytać sprzedawcy, że nie zaznaczono inaczej byłoby uznają taką ofertę, gdyby ją rozważyć? Jest to świetna książka Jack Canfield i Mark Victor Hansen nazwie Aladdin czynnikiem, który naprawdę podsumowuje w sposób ogólny, jak sprawdzić, czy sprzedający będzie rozważyć sprzedaż w leasingu opcji: pytasz. Nie wszyscy mówią tak, ale niektórzy sprzedawcy, gdy są prawidłowo wykształcone o korzyściach sprzedaży stosując strategię twórczą, mogą uzgodnić, że byłoby to dobre rozwiązanie dla tych, którzy realizuje swoje cele przy sprzedaży swojej własności.

Tak, jak pytasz spraw, ale klucz jest prośbą, gdyby go rozważyć. Polecam znaleźć lokalnego agenta nieruchomości, który posiada wiedzę o tego typu transakcjach, a poprzez ich reprezentować jako nabywca może robią prosząc przez agentów do obrotu, ale jeśli masz zamiar zadzwonić do sprzedawców, które mają właściwości podane do sprzedaży lub do wynajęcia na stronach takich jak Craigslist oto krótki przegląd jeden sposób, aby zadać to działa.

Artykuł dzięki: