Prywatne uslugi krawieckie - jakie sa ich rodzaje

Prywatne uslugi krawieckie - jakie sa ich rodzaje

W doktrynie, uczenia się, który przenosi publiczność jest tak samo ważne jak w przypadku każdego rodzaju kompozycji. Każda kategoria publiczności, mimo wszystko, będzie wymagało innego podejścia.

Podstawowa Publiczności

Dla większości piśmie uniwersyteckim, głównym publiczność zawsze będzie profesor klasy, domyślnie. Nie należy jednak zakładać, to po prostu - czytać swoje zadanie brief ostrożnie. Zdarza się, że profesorowie będą wymagać, aby napisać o innej publiczności w umyśle, więc trzeba będzie odpowiednio dostosować.

Cele czytelnicy '

Dlaczego ten konkretny publiczność będzie chciał czytać pismo? Jeśli czytelnicy chcą być przekonani o punkt, Twoje podejście będzie odmienna, niż gdyby po prostu chcą się bawić. Dowiedz się, co publiczność chce i dostosować swoją pracę odpowiednio.

Znajomość swoich czytelników '

Jak dobrze jest publiczność do tematu pod ręką? Byliby świadomi swoich materiałów źródłowych lub być całkowicie obojętny na nich? Jeśli twoi czytelnicy będą profesorowie, koledzy lub osoby w tej dziedzinie, a następnie silne znajomości można założyć. W przeciwnym razie trzeba będzie odpowiadać za luki w wiedzy, w tym wiele wyjaśnień i definicji wraz z dyskusji.

Dla wszystkich odbiorców

Niezależnie od tego, kim są twoi czytelnicy, Twój tekst powinien odzwierciedlać przestrzegania standardów akademickich piśmie, wraz z odpowiednim wykorzystaniem różnych urządzeń do pisania. Oczywiście poprawność jest koniecznością, więc upewnij się zachować swój angielski piśmie sprawdzania pod ręką.

W przeciwieństwie do innych form piśmie, w którym rozwiązania pracy do przeciętnego czytelnika, pisanie akademickie może wydawać się trochę trudne, aby zadowolić publiczność z tym, co piszesz. Większość czytelników są wszyscy specjaliści w dziedzinie pisania zwłaszcza swoich instruktorów i wykładowców, a ty nie chcesz przegapić tej szansy na uzyskanie ich uznanie i aprobatę z tematem, że są rozmowy z.

Dlatego zawsze analizuje, w jaki Twój tekst pojawi planując ją od początku o tym, co to i jak trafisz koncepcję swoim piśmie. Zawsze upewnij się, aby sprawdzić, jak czytelnicy zrozumieć i reagować ze swojej pracy, a przede wszystkim sprawdzić gramatyki i angielskich umiejętności pisania, aby można skutecznie zaimponować publiczności.

Te cztery proste, ale przydatne przypomnienia o tym, jak pisać dla odbiorców w doktrynie pomoże Ci wykonać pracę we właściwy sposób z wystąpienia jakichkolwiek problemów jak najszybciej zacząć pisać.

Artykuł dzięki: