Gdzie szukac opinii o uslugodawcach

Gdzie szukac opinii o uslugodawcach

Po pierwsze, sprzedający Dzwoniąc upewnić się, że nieruchomość jest nadal dostępna do sprzedaży oraz że spełnia Ci podstawowe kryteria. Nie ma powodu, aby zapytać, czy uważają twórcze transakcję, jeżeli nieruchomość nie posiada swoją minimalną liczbę sypialni lub łazience lub jest poza swoim przedziale cenowym.

Po drugie, należy poprosić o twórczym transakcji. Istnieją dziesiątki jeśli nie setki odmian, jak można zmiękczyć swój język, gdy pytam, ale kluczowe jest, aby zapytać. Można powiedzieć, "byłbyś w stanie wydzierżawić nieruchomość do mnie na krótki okres czasu, zanim go kupić?" Albo, "byłoby rozważyć twórczy ofertę niczym leasingu lub finansowania właściciela?" Można również dać im powód, lub skorzystać z nich, gdy pytając jak w poniższym przykładzie, gdy dzwoni? C na wynajem reklamę i pytając, czy oni rozważyć sprzedaż to "jeśli zrobię wszystkie moje opłat leasingowych na czas byś rozważyć sprzedaż nieruchomości do mnie, bo jestem naprawdę chce ostatecznie kupić dom? " Możesz być przygotowani do rozmowy sprzedawcy niektóre z korzyści - korzyści dla nich jako sprzedającym, a nie korzyści dla Ciebie - sprzedaży do was w ten sposób.

Po trzecie, uświadomić sobie, że niektórzy wolą a niektóre nie i istnieje kilka podstawowych sposobów, aby poprawić swoje szanse na znalezienie kogoś bardziej prawdopodobne, aby je rozważyć. łożyska w obudowach z tworzyw Na przykład, jeśli skupić się na nieruchomościach, które zostały do ??sprzedaży przez dłuższy okres czasu i nie są sprzedawane, kupowane stają się bardziej otwarci na twórcze ofert, gdy starają się sprzedać, a nie są one coraz tradycyjne oferty, które są możliwe do zaakceptowania im. Można również stwierdzić, że łatwiej jest znaleźć kogoś, że wynajmuje ich własność zgodzić się sprzedać, niż to się komuś, że sprzedaje się zgodzić zrobić dzierżawy, zanim skończy się na zakup nieruchomości, więc może warto skupić się na wywołanie właściwości, które są do wynajęcia i prosząc, gdyby rozważyć sprzedaż na leasing opcji, leasing lub inną formę finansowania właściciela.

Artykuł dzięki: