Jakie uslugi moga byc swiadczone przez Internet

Podczas intensywnego treningu, poziom glutaminy są znacznie uszczuplone w naszych ciałach, które zmniejsza wytrzymałość mięśni i odzysku. Badania wskazują, że w wyniku intensywnych ćwiczeń, poziom glutaminy może być zmniejszona nawet o 50%, a to może trwać do 6 dni poziom glutaminy wrócić do swoich normalnych poziomów.

Uwzględniając stężenie glutaminy uszczuplone spowolni postęp widać z ćwiczeń i od jednej z głównych zadań glutamina jest utrzymywanie poziomu kolagenu, który jest krytyczny dla zdrowej skóry, niedobór sprawi, że skóra wygląda starzej, natomiast suplementacja glutaminy może być rzeczywiście skuteczne w dokręcania luźnej skóry. Najczęstszym dawkowanie glutaminy wynosi od 5 do 10 gram na czczo od 25 do 30 minut przed treningiem, a następnie od 5 do 10 gramów zaraz potem. Wiele też zająć od 5 do 10 gramów po przebudzeniu oraz bezpośrednio przed snem, aby zwalczać uszkodzenia mięśni, który występuje podczas snu. Jeśli niedawno stracił znaczną ilość masy i część twoim celem jest zaostrzenie skóry, wziąłbym 20 gramów glutaminy codziennie, nawet w dni, które nie wyszło, podzielić go na 2-4 porcji przyjmować na pusty żołądek, jeśli to możliwe, aby zmaksymalizować wchłanianie.

Jeśli nie biorą glutaminy trzeba zacząć; Jestem pewien, że można docenić, dlaczego uważam, że jest to musi mieć. Poza tym, jak niesamowite, jak glutamina pod względem jego skuteczności, ale także niesamowity jeśli chodzi o jej przystępność i jest to jeden z najbardziej rozsądnych cenach suplementów będzie można znaleźć na rynku. Po prostu, glutamina jako tak wiele do zaoferowania, nie można sobie pozwolić, aby go zabrać!

Chris jest doświadczonym certyfikowany osobisty trener i współzałożyciel Nubodyz Na lądzie i Online Fitness. Organizacja, która dostosowuje zdolność do indywidualnych potrzeb indywidualnych, oferując szeroką kolekcję wysokiej jakości i niedrogich rozwiązań dla zdrowia, które obejm ują: jeden-na-jeden trening osobisty, szkolenia online, zajęcia grupowe, planów żywieniowych oraz programy ćwiczeń.

Artykuł dzięki: