Praca w uslugach - jak wyglada

Praca w uslugach - jak wyglada

Masaż leczniczy nie jest jeden rozmiar pasuje wszystko praktyką. Kompetentny i wykwalifikowani terapeuci dostosuje swoje techniki i taktyki w zależności od tego, co wydaje się do czynienia i jakie ulgi masz nadzieję zyskać. Celem jest zapewnienie korzyści, które są specyficzne dla swoich potrzeb i chce, co oznacza odpowiednio dostosowując masaż.

Powiedział, że istnieją różne techniki pod parasolem terapia, która pochwalić się różne szkoły myślenia, techniki manipulacji i korzyści zdrowotne. Dwa wspólne praktyki w Stanach Zjednoczonych są masaż szwedzki i głębokie tkanki. Podczas gdy oni mają pewne cechy i terapeuta może być certyfikowane i szkoleni w obu metod, są też wyraźne różnice między nimi. Znając znamiona konkretnego praktyki masażu pomoże Ci wybrać mądrze i czerpać maksymalne korzyści go.

szwedzki masaż

Jeśli jesteś nowy na masaż, masaż szwedzki jest chyba to, co uważamy za standard, "klasycznej" masażu. Podczas tego, terapeuta będzie zatrudniać szereg ruchów, w tym effleurage (przesuwanymi w poprzek i głaszcząc skórę), petrissage (wnioski ugniatania), tapotement (rytmiczne stukanie dłoni, pleców lub boku strony), wibracje, a tarcie. Ugniatania i stukanie może złagodzić napięcie mięśniowe i rozwiać węzłów, podczas gdy poślizg i tworząc tarcie może zwiększyć przepływ krwi do obszaru, stymuluje nerwy, a ponadto łagodzi ból mięśni. W ogóle, masaż szwedzki działa na powierzchownych mięśni i sprzyja relaks i dobre samopoczucie.

Głęboki masaż tkanek

Dla osób z urazami lub bieżących problemów układu mięśniowo-szkieletowego, głęboki masaż tkanki może być po prostu prawo na receptę. W przeciwieństwie do masażu szwedzkiego, głęboki masaż tkanek wykopuje dół poniżej mięśni powierzchniowych bezpośrednio kierować obszarów problemowych.
Artykuł dzięki: