Jak nie przeplacac za uslugi

Jak nie przeplacac za uslugi

Jak działa Convertible Zakup opcji sprzedaży działa?

Zamienny opcją zakupu, stanowi niecodzienne rozwiązanie finansowania własności domu dla wysoko wykwalifikowanych nabywców, którzy mają pieniądze, ale dla jednego z wielu obecnie restrykcyjnych powodów nie są w stanie zapewnić sobie tradycyjne pożyczki finansowania bankowego. Wysoce wykwalifikowana kupujący podpisuje umowę ze sprzedającym do dzierżawy / zakup nieruchomości w miesięcznej stawki ustalonej przez sprzedającego (zazwyczaj znaczną ilość, która łatwo płaci hipotecznych plusa 100- $ $ 300 extra). Nowy nabywca może również zgodzić się odpowiedzialny za płacenie podatków i kanalizacji, utrzymania nieruchomości i wszystkich związanych z nimi kosztów, które pochodzą z posiadania domu w całości.

Nowy dzierżawy / nabywca ma możliwość umownej na zakup nieruchomości po z góry ustalonej cenie w dowolnym momencie w trakcie okresu leasingu (zazwyczaj między 18-24 miesięcy). Jeśli potencjał dzierżawy / kupujący zakończy sprzedaż, część opłat leasingowych zostaną zwrócone do dzierżawy / kupującego przez tradycyjnego banku, które mają być wykorzystywane jako kupujący życzy. Jest to najczęściej jako kredyt w kierunku zaliczki z tradycyjnym banku.

Jeżeli potencjalny nabywca nie do zakończenia sprzedaży, to straci wszelkie kwoty zapłacone lub jakichkolwiek finansowych / rości sobie prawa własności do uaktualnień, nowych urządzeń, osprzętu, koszty napraw w domu, itp, a do domu wraca do pierwotnego właściciela. Potencjalny nabywca, z drugiej strony, ma znacznie mniejszą zdolność negocjacyjną jeśli chodzi o cenę umowną nieruchomości, które zazwyczaj prowadzi się w sprzedaży nieruchomości za cenę wywoławczą lub wyższej (wojna licytacja powinna wystąpić). Kupując dom w ten sposób, potencjalny nabywca ma także dodatkową zaletę natychmiast doświadcza dumę posiadania domu, podczas gdy w tym samym czasie, będąc w stanie zaoszczędzić na większe zaliczki (lub inne kwalifikacje potrzebne) w celu zabezpieczenia tradycyjnego finansowania pożyczki lub czekać na sektor finansowy, aby ułatwić jego ograniczenia w odniesieniu do swoich praktyk kredytowych.

Artykuł dzięki: