Dlaczego warto inwestowac w dobre ubrania

Dlaczego warto inwestowac w dobre ubrania

Istnieje kilka mitów, które wydają się być faktem. Jednym z nich jest, że każdy ma różne długości nóg. To prawda, że ??nie może być z dokładnością do ułamka milimetra cala (lub), ale z perspektywy "makro" powinny one być dość równe. Większość ludzi, dowiedzieć się o różnicy długości kończyn, kiedy się spodnie dopasowane. Albo środków dostosowanych każdej nogi i opowiada o niezgodności lub, jeśli idziesz do złym krawca, mogą zmierzyć tylko jedną nogę, a zauważysz różnicę podczas próby na spodnie.

Nie każda różnica długości kończyn są sobie równe. W mojej praktyce podiatrii Houston, TX, mierzę kończyny na dwa różne sposoby. Biorę pomiaru z moim pacjentem w pozycji leżącej. Mierzy to rzeczywiste długości kości, bez żadnego zaangażowania miękkich tkanek lub wejście z takich zagadnień jak skolioza. Jest to znane jako długość kończyn strukturalnej. Drugi pomiar jest dokonywany stojąc i przy udziale wszystkich struktur, zwany funkcjonalny długości kończyn.

Ból i uraz wynikający z różnicy długości kończyny, może być obecny w różnych sposobów. Najczęściej jednak ból jest ograniczona z boku. Położenie bólu będą się różnić. Ból może być doświadczane w stopach i kostkach, kolanach, biodrach, lub dolnej części pleców. Ponieważ różnica w długości kończyn wpłynie także ramiona, objawy mogą być również odczuwalny w górnej części pleców i szyi. Bez względu na miejsce, dyskomfort jest nadużywanie mięśni i tkanek miękkich, które są zmuszone pracować ciężej niż zwykle. Widzisz, gdy istnieje różnica długości kończyn, długie kończyny postara i skrócić się przez pronując stóp, natomiast krótkie kończyny postara się, aby już się funkcjonalnie od supinacji. To powoduje zachwianie równowagi oraz wyniki szkody.

Traktowanie długości kończyn rozbieżność jest często proste, jak umieszczenie windy pod krótkim kończyny.
Artykuł dzięki: