Jakie firmy potrzebuja uslug krawieckich

Jakie firmy potrzebuja uslug krawieckich

Tipping jest niezwykłym przeżyciem. Można zapłacić za usługi, a następnie po jego zakończeniu oczekuje się zapłacić i kwota niewypowiedziane więcej. Pojawi się pytanie, kiedy należy przechylić, a kiedy nie należy przechylić? Jeśli wyrzucanie do usług jest zwyczajowo to należy wskazówka dla każdej usługi?

Odpowiedź brzmi nie. Moim zdaniem należy przechylić tylko dla usług były interakcji z osobą przynosi pożądanego rezultatu. Na przykład, nie wskazówka kiedy się mój olej zmieniony, bo czekać w poczekalni cały czas. Jedyny czas rozmawiam z kimś, kiedy płacę. Z drugiej strony, mam końcówkę, gdy jestem w restauracji, gdzie mam do interakcji z kelnera. To oddziaływanie jest tym, co powoduje mi się moje jedzenie gotowane na mój gust i dobrym obiadem.

Więc pytanie jest, należy przechylić, gdy coraz masaż? Moja odpowiedź brzmi: tak. Wielki masaż jest wynikiem interakcji między tobą a twoim masażystki. Oni dostosować masaż do swoich potrzeb.

Tak jak wiele jest w zwyczaju? To może się różnić od osoby, ale mają tendencję do końcówki 15%, a jeśli naprawdę ją kochał i wskazówka 20%. 15% jest dość standardowy w branży usługowej i jest przede wszystkim wykorzystywane w restauracji świata. Więc jeśli mogę zapłacić 75 $ do masażu to bym generalnie wskazówka 11-15 dolarów w zależności jak bardzo mi się podobało.

Nigdy nie nienawidziłem masaż wcześniej, ale mam zdobyć pewne, że nie były wspaniałe. W takich przypadkach zwykle napiwek około 5 $. Zawsze lubię napiwku, nawet jeśli nie było to wspaniałe, ponieważ masażystka oczywiście zgasić wysiłek i to nie jej wina, że ??nie było w porządku dla mnie. Następnym razem po prostu nie widzimy jeszcze, że masażystka.

Artykuł dzięki: