Dlaczego samodzielnie naprawianie odziez

Dlaczego samodzielnie naprawianie odziez Stopniowo stał się świadomy etykiet, licząc gramów cukru; Następnie zawartość tłuszczu i sodu (wszystkie, które mogą mieć wpływ na zdrowie twojego włosa). Nie było mowy, że miałem zamiar porzucić wszystkie moje śmieciowego jedzenia na zimno indyka, więc albo wyeliminowane lub zmniejszenie złych składników stopniowo. Na szczęście, już zrobiłem to łatwiej było dla mnie. Moje kubki smakowe zmieniły i moje ciało nie mógł dłużej wytrzymać ciągłe ataki cukru.

Podczas mojego przejścia na lepsze nawyki żywieniowe, które ja wciąż przechodzących po 10 lat, postanowiłem wziąć witamin w celu uzupełnienia brakujących składników odżywczych byłem w moich diet.I rozpoczął biorąc multiwitaminowy iw ciągu miesiąca lub dwóch, zacząłem zauważać moje paznokcie były zdrowsze i silniejsze i miałem o wiele więcej energii. Podczas robienia zakupów dla mojego wielu witamin, natknąłem witamin, które zostały specjalnie dostosowane do rosnącej zdrowe włosy. Kupiłem je i zauważyłem wyniki po zażyciu pierwszej butelki. Moje włosy wydawały grubsze i moje paznokcie rosły mocniejsze i dłuższe.

Z biegiem lat, zmieniły się oraz od różnych producentów witamin włosów. Wierzę, niektóre są lepsze w stosunku do innych, jak niektórzy mają wypełniacze, brakuje kluczowych witamin, lub mieć kluczowe witaminy w bardzo małej dawce. Niektóre z witaminami do włosów wykluczają również minerały, które pomagają w rozwoju i zdrowia włosów. Mam włączone prosty wykres na końcu mojej książki (www.fabulousblackwoman.com/TheBook.html~~HEAD=pobj) odniesienie do witamin i minerałów pomoc w zdrowego wzrostu włosów, a także te, które produkty spożywcze zawierają witaminy i minerały.

Aby przejść do włosów witamin: http://www.fabulousblackwoman.com/HairVitamins.html

O autorze: Jestem opieka zdrowotna włosów specjalistą, twórca słodki charakter Eddie kompleksowy system pielęgnacji włosów zdrowych, autor Obniżone lub fizyczną, można mieć piękne, zdrowe włosy i właściciela

Artykuł dzięki: