Dlaczego warto oddac ubranie do krawca

Dlaczego warto oddac ubranie do krawca

sty 06

Co John Molloy, Family Circle Magazine, 1980 roku oraz McCall za Wzorce mają wspólnego

magazyn Family Circle zbliżył Pati napisać artykuł o kurtkach szycia Blazer dla kobiet w roku 1980. W tym samym czasie, była projektowaniu innowacyjnego 8-godzinny Blazer, jej pierwszy wzorzec dla McCall jest. Książka Johna Molloy, w Dress for Success, opublikowane w 1975 roku, został na łowienie.słoiki do miodu

Powiedział, że jeśli kobiety chcą iść do przodu w świecie wielkich korporacji, musieli ubierać się jak mężczyźni. Oznaczało to, że nosi garnitury. Czas jest wszystkim. Nie było żadnych żakiety damskie w sklepach, więc kobiety brały ich zszycie. Odkryli wzór Palmer, które obiecują, aby szycie kurtkę łatwe przy użyciu nowego naprasowywanych interfacings. Wzór wystartował w sprzedaży. Jej wzór 20.000 sprzedanych egzemplarzy w pierwszym tygodniu, 40.000 drugim tygodniu 60.000 w trzecim tygodniu --- ponad 120.000 pierwszy miesiąc, a do końca roku milion egzemplarzy. (Dla porównania, średnia wzór w 1980 roku sprzedano 1500 egzemplarzy miesięcznie).

W tym roku obchodzi swoje 30. Palmer roku jako licencjobiorca The McCall Wzór Co., a jest ich # 1 licencjobiorca w roku 2010. Aby uczcić wprowadzenie McCall jest na jesień 2010 roku Nowy 8-godzinnego Blazer, 6172. Jej nowy wzór McCall jest jeszcze bardziej innowacyjne niż pierwszy. Koncentruje się ona na najnowszej techHology w kształtowaniu tkanin i dopasowanie dzisiejszym kobieca postać. Zmiana ta nie są linie na tkanki tworzą figurę łatwiejsze. Arkusz przewodnik jest bardzo kompletne i pełne porad w tym nie upaść dwukrotnie Welt kieszenie. Wyłożonej Kurtka jest w długości pasa, średnim i dłuższym "chłopakiem" długości płaszcza.

Palmer mówi: "Gdzie jest Malloy, kiedy go potrzebujemy?"

Od 1980 roku do chwili obecnej Pati zaprojektował i pisemne instrukcje dla ponad 100 wzorców dla McCall Wzór Co. przed, że przeznaczony dla Vogue. Jej 1980 "8-godzinny Blazer" dla McCall, że sprzedano milion egzemplarzy w ciągu roku została wyróżniona w (Fashion Institute of Technology) Założyć na wystawie w Nowym Jorku o nazwie "Sny na papierze."

Artykuł dzięki: